Kthimi i shqiptarëve nga kampet në Siri/ Rama: Të riatdhesuarit do kenë një periudhë karantinimi! 2 persona refuzuan të ktheheshin sepse…! U rrezikua edhe jeta e personave të përfshirë në operacion
Gra dhe fëmijë largohen nga kampi i ferrit dhe mbërrijnë në Shqipëri! Rama në humor të mirë, nis ditën me të qeshura: Faleminderit që keni ardhur në këtë zonë të…
19 shqiptarë shpëtohen nga kampet e Sirisë, Rama paralajmëron të tjera operacione: Ja çfarë do ndodhë shumë shpejt!
Vjen momenti i shumëpritur! Mbërrijnë në atdhe 5 gra dhe 14 fëmijë shqiptarë që ishin të ngujuar në kampin e ferrit ‘Al Hol’ në Siri: Shoqërohen nga Rama dhe Çuçi (Video)
Riatdhesimi nga kampet e ISIS! Kryeministri Rama jep njoftimin e rëndësishëm: Nesër do t’i kthej… (Video)
“Non grata”, SHBA “ultimatum” Bashës për distancim nga Berisha: PD s’mund të “hajë bar” për hatër të një deputeti, do ishte ironi dhe tragjedi
Lufta e PD-së dhe e gjyqtarëve KÇK për sabotimin e ligjit të Vetingut: Roli i Berishës, Gaz Bardhit dhe oferta e Bashës për pazar
Rama, Vuçiç dhe Zaev vënë firmat: Nënshkruhet marrëveshja e rëndësishme mes Shqipërisë, Maqedonisë dhe Serbisë
“I tha sulltanit ma hiq njërin sy”! Rama tregon historinë e dy ballkanasve që luftuan për turqit dhe jep mesazhin e koduar: Kemi jetuar gjatë me kënaqësinë e vuajtjes së të tjerëve!
“Ballkani i Hapur”! Nis në Shkup Forumi Ekonomik Rajonal: Të pranishëm Rama, Zaev dhe Vuçiç

ÇIMKA

TË FUNDIT

DEBAT

SKANDAL

BLOG

HISTORI

KRONIKË

SOCIALE

NOSTALGJI

LIFESTYLE

KURIOZITETE

TË FUNDIT

Page 1 of 1881 1 2 1,881

TË REKOMANDUARA

MË TË LEXUARAT

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.