Aktori e thotë troç: Në SHBA punova në ndërtim dhe roje. Ça kujtoni ju se punojnë shqiptarët andej?!
Nuk ka paqe mes fqinjëve, reagon ashpër Ankaraja për zgjerimin 12 milje në Egje: Vendimi i Greqisë do të nis një luftë
Debati në Shqipëri, edhe europarlamentarët patën 50 minuta kohë të lexonin tenderin “sekret” për blerjen e vaksinave anti Covid
Shqiptarët të parët në botë për numrin e leje qëndrimeve në Bashkimin Europian për frymë popullsie
“Me punë jo gjumë”! Kryeministri Rama prezanton arritjen e radhës të qeverisë së tij dhe ‘thumbon’ hapur opozitën (Video)
Prokurorë të huaj zbarkojnë në SPAK me ligj, ndërkombëtarët marrin në patronazh gjurmimin e parave të korrupsionit dhe burgosjen e politikanëve
BE: E vërteta e COVAX-it dhe ku do t’i çojmë vaksinat e tepërta
DW: Marrëveshja e 2009 dëmtonte Shqipërinë dhe u kundërshtua nga Rama, zgjerimi me 12 milje në Jon i Greqisë është një e drejtë që s’mund t’i mohohet. Ia garanton Konventa e detit
Shkarkohen 25 punonjës?! Reagon menjëherë drejtori i Laboratorit:  Lajm i rremë asnjë nuk është shkarkuar dhe as nuk do të shkarkohet!
Rama kopsit listën e kandidatëve, deputetët paralajmërohen në mbledhje grupi për spastrime, kryeministri i pakënaqur me shumë emra

ÇIMKA

TË FUNDIT

DEBAT

SKANDAL

BLOG

HISTORI

KRONIKË

SOCIALE

NOSTALGJI

LIFESTYLE

KURIOZITETE

TË FUNDIT

Page 1 of 1294 1 2 1,294

TË REKOMANDUARA

MË TË LEXUARAT

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.