Politike

Sociale

Lifestyle

Sport

shaqaaa-780x439

Lamtumirë Valon, Granit dhe Shani

Ëndrra e shqiptarëve të Kosovës për t’i parë yjet e Kosovës në ...

Read More »
parti_1472152902-5956738

Partizani eliminohet nga Europa League

Skuadra e Partizanit është eliminuar nga Europa League Partizani ka barazuar 0:0 ...

Read More »
gen_1472154156-1657872

Shkëndia mundet në fushën e saj dhe eleminohet nga Gent

Gent po shënon fitore të thellë prej 3:0 kundër Shkëndijës Shkëndija është ...

Read More »
1472139239jasiasani

Asani merr lejen e FIFA-s, sulmuesi do të luajë me Shqipërinë

Lajm i mirë për kombëtaren Kuqezi të 21-vjecarëve prag të përballjes me ...

Read More »